Okrągłe Stoły Energetyczno-Klimatyczne we Wrocławiu i Krakowie – zaproszenie
Towarzystwo Ekologiczne EKO-UNIA oraz Zielony Instytut zapraszają do udziału w okrągłych stołach poświęconych roli obywatelskich i odnawialnych społeczności energetycznych w procesie zielonej transformacji Polski. Spotkania odbędą się w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Krakowie. Terminy i miejsca: Wrocław: 20 lutego 2025 r., Instytut Rozwoju Terytorialnego, ul. J. Wł. Dawida 1a, godz. 11:00-14:00 […]