Tą rozmową rozpoczynamy nowy cykl pt. „Fenomen dobra” prowadzony przez Zofię Chrostowską i poświęcony tematyce szeroko rozumianego dobra oraz idei, że kiedy się nim dzielimy, zaczyna się ono mnożyć.
Gościem odcinka jest Maria Pastucha, która przeszła cały Łuk Karpat. W tej opowieści natura staje się surową, ale mądrą nauczycielką, która uczy powrotu do autentycznych potrzeb. Maria dzieli się doświadczeniem dobra otrzymanego od obcych ludzi oraz historią nieplanowanego spotkania na szlaku, które odmieniło jej życie. Ta rozmowa to zaproszenie do świata, w którym natura uczy nas ufać – zarówno sobie, jak i drugiemu człowiekowi.
#dobro #ŁukKarpat #MariaPastucha