ISSN 2657-9596

Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

Administratorem danych osobowych i wydawcą serwisu internetowego dostępnego pod adresem https://zielonewiadomoci.pl jest Fundacja Zielone Światło (KRS: 0000296993), ul. Juraty 1, 02-905 Warszawa (kontakt: fundacja@zieloneswiatlo.org).

Dane osobowe są gromadzone w celach statystycznych i korespondencyjnych

Jakie dane są zbierane i kto nimi zarządza?

Serwer – korzystanie z serwisu wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera WWW, którego operatorem jest Home.pl (polityka prywatności)

Disqus – serwis korzysta z usług Disqus.com w celu udostępnienia funkcjonalności komentarzy, którego operatorem jest firma Disqus (polityka prywatności)

YouTube – serwis korzysta z usług YouTube.com poprzez osadzanie materiałów video, którego operatorem jest Google LLC (polityka prywatności)

Google Analytics – serwis korzysta z usług Google Analytics w celach statystycznych, którego operatorem jest Google LLC (polityka prywatności)

Facebook – serwis korzysta z usług Facebook w celu usprawnienia prezentacji materiałów w serwisie Facebook.com, którego operatorem jest Facebook Ireland Ltd.(polityka prywatności)

Jetpack – serwis korzysta z usług Jetpack w celach statystycznych, którego operatorem jest Automattic.com (polityka prywatności)

E-mail – wysyłając e-mail poprzez formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na wykorzystanie adresu email, imienia i nazwiska w celu kontaktu zwrotnego

Co z plikami cookies?

Serwis wykorzystuje ciasteczka przechowywane na Twoim komputerze w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania serwisu a także w celach statystycznych. Jakie pliki i w jaki sposób są przetwarzane określają polityki dostawców usług z rozdziału „Jakie dane są zbierane i kto nimi zarządza?”. Jeśli chcesz ograniczyć dostęp i zakres wykorzystywanych ciasteczek, musisz dokonać zmiany ustawień w wykorzystywanej przeglądarce internetowej.

Jakie masz prawa w zakresie dostępu i zmiany swoich danych?

  • możesz uzyskać dostęp do kopii swoich danych
  • możesz żądać ich zmiany lub usunięcia
  • możesz zmienić zakres w jakim są przetwarzane
  • możesz wnieść skargę do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Jakie długo przechowywane są Twoje dane?

Z wyłączeniem Twoich danych przechowywanych przez wymienione powyżej serwisy trzecie na podstawie ich polityk prywatności, Twoje dane są przechowywane do czasu żądania przez Ciebie ich usunięcia lub do czasu zniknięcia przyczyny ich wykorzystywania.

Jak chronione są Twoje dane?

Z wyłączeniem Twoich danych przechowywanych przez wymienione powyżej serwisy trzecie na podstawie ich polityk prywatności, Twoje dane są przechowywane na serwerze e-mail, którego operatorem jest Home.pl (polityka prywatności), a dostęp do nich jest chroniony hasłem.

Z kim można się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych?

Jeśli mają Państwo pytania związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora można się skontaktować z przedstawicielem,
wykorzystując wskazane dane kontaktowe: fundacja@zieloneswiatlo.org lub pisząc na adres: jest Fundacja Zielone Światło, ul. Juraty 1, 02-905 Warszawa.

Przetwarzania danych podmiotów współpracujących

Państwa dane są przetwarzane ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy / umów, których jesteście Państwo stroną lub dotyczą złożonej przez
Państwa ofert współpracy, a także na podstawie przepisów prawa, np. gdy przepisy te wymagają od nas przetwarzania danych dla celów sprawozdawczości,
podatkowych i rachunkowych (przepisy ustawy Ordynacja podatkowa oraz ustawy o rachunkowości).

Państwa dane są przetwarzane tylko dla celów realizacji umowy lub kontaktu w celu nawiązania współpracy, nie będą wykorzystywane do celów
marketingowych, nie będą przekazywane do Państw trzecich, oraz do innych podmiotów.
Spółka posada wdrożoną politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oraz
rozporządzeniami do ustawy.