Zielone Wiadomości

Misją Zielonych Wiadomości jest wzbogacenie debaty publicznej w Polsce o zagadnienia w niej marginalizowane, poruszane rzadko lub w sposób tendencyjny. Konsekwentnie piszemy na tematy związane z ekologią, zrównoważonym rozwojem, demokracją, prawami człowieka, prawami mniejszości, przedstawiamy alternatywy dla dominującego systemu społeczno-gospodarczego, nie bojąc się wyrażania opinii kontrowersyjnych, zarówno z punktu widzenia obowiązującej ideologii neoliberalnej i paradygmatu ciągłego wzrostu gospodarczego, jak i systemu poglądów lansowanego przez środowiska skrajnie prawicowe.

We współczesnym świecie sfera publiczna w coraz większym stopniu uzależniona jest od pieniędzy z reklam i od sponsorów, za którymi stoją często największe korporacje.  Zielone Wiadomości od początku są inicjatywą niezależną, naszym wydawcą jest Fundacja Zielone Światło (KRS: 0000296993). Dlatego tak ważne jest dla nas Wasze wsparcie. Dzięki Waszym dotacjom możemy funkcjonować i rozwijać się. Nawet najmniejsza suma może być Twoim wkładem w bardziej zieloną Polskę.

W celu ułatwienia wpłaty, istnieje możliwość skorzystania z systemu szybkich płatności. W tym celu należy kliknąć w poniższy przycisk i postępować zgodnie z instrukcjami.

Dotpay